MISCELLANEOUS / Books & Maps / Map 10582186
nr 1058 2186
MAP
General karta över Sverige 1902, 165x78, wear, damages.
General karta över Sverige 1902, 165x78
Condition: slitage, skador
800
SEK 150
Monday September 26 2016
at 20:51:44
100 kr
MAP
Condition: slitage, skador
nr 1058 2186
MAP
Condition: slitage, skador
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 150 |
Monday September 26 2016 |